Firma Salam powstała w grudniu 1996r. z pasji do smaku i kultury Węgier. Od samego początku naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb i wymagań smakowych naszych Klientów. Początkowo importowaliśmy wyłącznie Oryginalne węgierskie salami. Z czasem nasz asortyment powiększył się o wędliny z Niemiec, Hiszpani, Włoch, Czech, Chorwacji oraz Litwy.

Oferujemy najwyższej jakości produkty mięsne wytwarzane tradycyjnymi metodami. Są to różnego rodzaju szynki, boczki, salami, kiełbasy pasztety. Wszystkie wyroby jakie oferujemy są naturalne, z mięsa najwyższej jakości, najczęściej wędzone, naturalnie suszone lub dojrzewające. Do ich produkcji używane są składniki i przyprawy charakterystyczne dla danego kraju, co powoduje, że nasze wędliny są oryginalne.

W naszej ofercie znaleźć można również różnego rodzaju przystawki, pasty i dania gotowe, produkty bezglutenowe i wegetariańskie, a nawet dedykowane większym rodzinom.

Spróbuj oryginalnej niemieckiej Black Forest Ham, włoskiego Prosciutto crudo lub hiszpańskiej Jamon serrano.... Przypomnij sobie smak lata delektując się chorwackim Prsutem lub hiszpańskimi fuetami!

Przeżyj kulinarną przygodę i posmakuj naszych eksluzywnych, oryginalnych produktów w swoim domu!