O firmie

Firma Salam powstała w grudniu 1996 roku z pasji do smaku i kultury Węgier. Od samego początku naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb i wymagań smakowych naszych Klientów. Początkowo importowaliśmy wyłącznie Oryginalne węgierskie salami. Z czasem nasz asortyment powiększył się o wędliny z Niemiec, Hiszpani, Włoch, Czech, Chorwacji oraz Litwy.
Oferujemy najwyższej jakości produkty mięsne wytwarzane tradycyjnymi metodami. Są to różnego rodzaju szynki, boczki, salami, kiełbasy i pasztety. Wszystkie wyroby jakie oferujemy są naturalne, z mięsa najwyższej jakości, najczęściej wędzone, naturalnie suszone lub dojrzewające. Do ich produkcji używane są składniki i przyprawy charakterystyczne dla danego kraju, co powoduje, że nasze wędliny są oryginalne.
W naszej ofercie znaleźć można również różnego rodzaju przystawki, pasty i dania gotowe, produkty bezglutenowe i wegetariańskie, a nawet dedykowane większym rodzinom. Spróbuj oryginalnej niemieckiej Black Forest Ham, włoskiego Prosciutto crudo lub hiszpańskiej Jamon serrano.... Przypomnij sobie smak lata delektując się chorwackim Prsutem lub hiszpańskimi fuetami!